To już pewne 88 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w boksie odbędą się w Człopie!


27 marca w hali Polsko-Niemieckiego Centrum Kultury i Sportu w Człopie pierwszy raz w historii naszego powiatu wystartują indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w Boksie!

4 lutego w Polsko-Niemieckim Centrum Kultury i Sportu w Człopie odbędzie się pierwszy, premierowy seans krzesełkowego klubu filmowego. Podczas projekcji chętni mieszkańcy będą mogli bezpłatnie zobaczyć premierowy seans romantycznej komedii o singlach szukających jednak miłości.

Ostatni mecz Halowej Ligi Piłki Nożnej w Człopie sezonu 2016/2017 przejdzie do historii rozgrywek. Dach Stef potrzebował 4 sekund, aby cieszyć się z II miejsca w rozgrywkach. Piłka nożna to gra piękna, nieprzewidywalna i trzymająca w napięciu do końca.

Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej dziewcząt Szkół podstawowych rozegrany został w Człopie w hali Polsko-Niemieckiego Centrum Kultury i Sportu w miniony czwartek 2 lutego. Na starcie stanęły szkoły nr 1 z Wałcza, z Tuczna, Mirosławca i Człopy.

Galactic pewne tryumfu, wyczyn Kamińskiego!

   27 stycznia odbyło się Spotkanie Noworoczne Burmistrza Miasta i Gminy Człopa podsumowujące rok 2016.

21 stycznia w dzień Babci na  hali Polsko Niemieckiego Centrum Kultury i Sportu w Człopie odbyły się halowy turniej Piłki Nożnej powiatowych drużyn z klasy okręgowej o Puchar prezesa KOZPN.

In sit amet pellentesque tellus. Aliquam venenatis facilisis lectus, sit amet interdum turpis auctor vitae. Aenean eget enim commodo, tempor ante at, sollicitudin lorem. Mauris ultrices purus a pretium vehicula. Integer auctor suscipit turpis quis accumsan. Integer nibh quam, feugiat eget faucibus in, dignissim ac tortor. Maecenas mollis ullamcorper arcu pretium pretium. Ut in hendrerit massa, nec egestas nisl. Morbi condimentum vestibulum eros vitae dictum. Donec porta commodo sem id tristique.